FonlaBeni yaratıcı projelere sınırsız fon sağlayan crowdfunding platformudur.

FonlaBeni ile çevrenizden projeleriniz için sınırsız fon toplayabilirsiniz. Her hafta sayısız insan projelerini başlatıyor ya da projelere destek oluyor. Proje yaratıcısı ya da destekleyicisi olarak sen de müzikten dansa, teknolojiden tasarıma, sinemadan oyuna proje başlatan ve bu projeleri hayata geçiren insanların arasına katıl.

PROJE YARAT Mükemmel bir projeyi nasıl oluştururum?

FonlaBeni projeleri, yaratıcı insanlar tarafından oluşturulan özgün ve bağımsız projelerdir.

MÜKEMMEL PROJE NASIL OLUŞTURULUR?

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir.

 

Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.