Mutlu Yuvalar

Proje Yaratıcısı : gülşah arısan

Şehir: Antalya, Kategori: Çevre

Bu proje başarılı bir şekilde fonlandı!
Proje Başlangıç Tarihi : 03 Nisan 2014
Proje Son Tarihi : 06 Mayıs 2014

Mutlu Yuvalar sokak hayvanları için hazırlanmış bir projedir.


’MUTLU YUVALAR’’ KEDİ VE KÖPEK EVLERİ ile 
ANTALYA’DA SEVİMLİ ARKAŞLARIMIZA MUTLU YAŞAM ALANLARI OLUŞTURUYORUZ! 
 

Kedi ve köpeklerin de bizler gibi mutlu ve güvenli yaşamaya hakkı olduğunu düşünüyoruz. Hayvanların mutsuzluklarını dile getirmeleri ve bizlere anlatma şansları bulunmuyor. Yazın Antalya güneşinin altında sıcaktan, susuzluktan baygın düştüklerini, kışın ise o muhteşem kürklerine rağmen, Antalya'da bile olsa, titrediklerini görebiliyoruz. Ve hatta korktuklarını.

Bu nedenle kedi ve köpekler için 1’er adet ev yaptıracağız. Evlerimiz projenin hayata geçeceği dönemde belirlenecek parklarda konumlanacak. Onların güvenli olabileceği ve mutlu yaşayabileceği bu evlere desteğiniz karşısında sizlere de küçük ödüllerimiz var. 10 TL. ve üzerinde destekleyenlere proje bitimi ile birlikte teşekkürler e-card’ı göndereceğiz. 20TL. ve üzerinde destek verenlere ise ödül olarak, yapılacak evlerin çatısında destek verenlerin isimlerine yer vereceğiz.

Evler Hakkında Teknik Bilgi

Evlerin genişliği 150, derinliği 70, yüksekliği ise 120 cm. olacak. Emprenyeli Çam ağacı üzerine ahşap koruyucu uygulanacak. Her iki evin de çatısına çerçeve yaptırılacak. Çerveler de ise 20TL. ve üzerinde destek verenlerin isimleri yer alacak.

Ödeme Hakkında:

Ödemeleriniz Fonlabeni aracılığı ile proje sonunda bize ulaşacak. Projemiz başarısız olur ise siz destekçilerimizin destekleri ödeme yaptıkları kredi kartlarına iade olacak.

Mutlu yuvaları hayata geçirelim!

"Mutlu yuvaları" hayata geçirilmesi, evlerin maliyetlerini ve projenin tanıtımı için ihtiyaç duyulan sermayeyi yatırımcılardan değil, kitlesel destekçilerden elde etmesi yöntemi ile ilerleniyor. Projenin www.fonlabeni.com aracılığı ile tüm Türkiye’ye ulaşması hedefleniyor. Bugüne kadar son derece ilginç projelerin hayata geçmesini sağlayan Fonlabeni Mutlu Yuvalar projesi için güvenilir bir platform. Fonlabeni destekçileri ile birlikte ''Mutlu Yuvalar'' projesi sadece Haminne ve proje sorumlusu Gülşah Arısan’ın projesi değil, ulusal bir proje olarak hayata geçmesi planlanıyor.

El birliği ile mutlu evleri hayata geçirmenin ilk adımlarını atacak projeden; birçok kurum, kuruluş ve bireylere mutlu evlerinin devamlılığı için ön ayak oluşturması hedefleniyor. Sizlerin desteği ile kurulacak Mutlu Yuvalar’ın gelecekte farklı şehirlerde de devam etmesini diliyoruz.

Şimdiden tüm destekleyicilere sevgili dostlarımız adına teşekkür ederiz!

 

Sık Sorulan Sorular

Devam edebilmek için lütfen giriş yapınız


Şifremi Unuttum

Kullanıcı:
Şifre:

Üzgünüz, proje süresi dolmuştur.


Üzgünüz, öncelikle aktivasyon işlemini tamamlamalısınız.


gülşah arısan

Antalya, Türkiye

Haminne ekibi tarafından Mutlu Yuvalar proje sorumlusu seçilmiş, hayvanseverdir.

" Mutlu Yuvalar " isimli proje ile ilgili soru sorun

Alıcı: gülşah arısan

" Mutlu Yuvalar " isimli proje ile ilgili soru sorun

Alıcı: gülşah arısan

"Mutlu Yuvalar" isimli proje hakkında söyleyeceklerim var!

Eklemek istedikleriniz...

Projemi başka bir yere yükle

Video Ön İzleme (Gerçek boyut değildir)

Özel Boyut x

Kutu Ön İzleme

Mutlu Yuvalar sokak hayvanları için hazırlanmış bir projedir.

Antalya

FONLAMA BAŞARILI
%112 Desteklendi
790 TL Fona Ulaştı
Sonlandı