Nöbetçi Kütüphane - 2015

Proje Yaratıcısı : Nöbetçi Kütüphane

Şehir: Adana, Kategori: Sanat

Bu proje başarılı bir şekilde fonlandı!
Proje Başlangıç Tarihi : 04 Kasım 2015
Proje Son Tarihi : 01 Ocak 2016

Şehrin merkezinde yeni bir Nöbetçi Kütüphane açıyoruz.

Nöbetçi Kütüphane'nin panosunda okurlarımızın George Charlin'den alıntısı var, Nöbetçi Kütüphaneleri neden çoğaltmak istediğimizi o kadar güzel özetlemiş ki :) Panomuzda daha niceleri var :) Nöbetçi Kütüphane'nin ikincisini yakın zamanda senin desteğinle açmak istiyoruz. Bir başka hedef daha var, topluluk fonlaması ile en fazla para toplayan ve en çok destekleyene ulaşan proje olmak.

Birlikte başarabiliriz. Neden destek olmalısın? Biraz okusana, her şeyi anlatacağız :))

Sevgili Okur,  geçtiğimiz yıl bir Nöbetçi Kütüphane açmayı hayal ettik, yüze yakın insanın desteğiyle bu hayalimizi gerçekleştirdik de :)) Neler mi oldu? Yıl içerisinde 2500'e yakın tekil ziyaretçimiz oldu, toplamda yaklaşık 20.000 ziyaretçiye ulaştık. Kitap okuyan, ders çalışan, arkadaş olan, sosyal bir kütüphanenin tadını çıkaran yüzlerce, binlerce insan yeni hayalleri gerçekleştirmek Nöbetçi Kütüphane'ye gelerek ilk adımı atmış oldular.

Hayaller insanların yeni hayaller kurmasına, bir başka hayalin gerçek olmasına yarar :) Senin hayalin ne? Düş kurmaya gelsene :)) 

"Burası bana huzur veriyor, Nöbetçi Kütüphane benim ikinci evim" işte bir başka okurumuzun söyledikleri :)) Nöbetçi Kütüphane nasıl bir yer? İşleyiş nasıl? 

  Nöbetçi Kütüphane alternatif bir sosyal yaşam yaratmak için çalışan; sanat, etkinlik ve teknoloji ile güçlendirilmiş  katılımcı bir kütüphanedir.

İyi de sosyal kütüphane ne demek?

- ARMAĞAN EKONOMİSİ: Nöbetçi Kütüphane okurların desteğiyle yaşayan bir kütüphane. Ekonomik modeli de armağan verme üzerine kurulu :) Kumbaramız var, çay ve kahve içtiğinizde para atıyorsun, biz de NK'nın giderleri çıktıktan sonra yeni kitaplar ve yeni NK'lar açmak için paraları birikitiriyoruz :)) 

- ETKİNLİKLER ve EĞİTİMLER 

Nöbetçi Kütüphane'de yıl içerisinde etkinlikler yaparız, bu etkinlikler genellikle ücretsiz olur. Etkinlik giderleri topluluk fonlaması ile toplanır. Yıl içerisinde neler mi yaptık?Ezel Akay ile keyifli bir söyleşiden sonra hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedik :))

Gizem'in harika sesinden güzel bir şarkıyı canlı performansla dinlemek için destek ol, Eylül'de konsere gel :)) Dinlersen hak verecek ve destek olacaksın!

50 TL destek olarak Gizem Aksoy ile Eylül-Ekim ayı içerisinde gerçekleşecek Açık Hava Konserimize katılabilirsin! Resmi tıkla, destek ol :)

200 TL destek ol NK Üyeliği senin olsun! NK'ya özel ürünler senin oluyor, eğitimlere ve etkiniklere indirim armağanı kazanıyorsun. Kütüphanemizde yer alan kitapları da dilediğinde ödünç alabilirsin!

300 TL Yeni Başlayanlar İçin Sinema Eğitimi - Atölye progarmı hakkında detaylı bilgi için bağlantı adresini tıklayabilirsin. http://bit.ly/1NyZ9O8

500 TL GECE OKURU ÜYELİĞİ: 

NK gece Okuru üyelerine 7/24 Kütüphane kullanımı izni veriyor. Sen de NK'da sabahlar olmasın diyenlerdensen, bu ödül tam senlik!

 

Özel Gün Video Ödülü:

Yakın zamanda gerçekleşecek bir düğün, doğumgünü ya da doğum anı hatırası için harika bir armağan! Dilersen daha önce çekimini yaptığımız videoları izleyebilirsin :) Senin için de bir özel gün videosu hazırlayabiliriz ya da bu armağanı sevdiğin birine hediye edebilirsin!

BİLGE ÇAĞLAR - DÜĞÜN ÖNCESİ from CMLSBC on Vimeo.

Kendi sitemizi kendimiz yaptık! Senin için de bir insternet sitesi yapalım ister misin? 

http://www.nbtcktphn.com

DESTEK DUVARI'nda sen de ol!

Nöbetçi Kütüphane içerisine herkesin göreceği bir destek duvarı hazırlıyoruz. İsmini ya da istediğin bir ismi, şirketinin, kulübünün ya da topluluğunun adını destekleyen duvarında görmek ister misin?

İLETİŞİM

Caner Palandökenler - 0544 230 97 17 - cpalandokenler@gmail.com
Cemil Sobacı - 0507 649 49 79 - cmlsbc@hotmail.com

 

Sık Sorulan Sorular

Destekleyen

165

Toplanan Fon

109.300

Fon Hedefi 100.000

BAŞARILI

Proje Yaratıcısı:
Nöbetçi Kütüphane

Mesaj Gönder

Fonlabeni'de 11 projesi var (164 destekleyeni var).

Cml Sbc

Web Sitesi: www.facebook.com/nobetcikutuphane

Meraklısına Biyografi

Ödül 10 ve üzeri

24 Destekleyici

Limitsiz!

KİTAP AYRACI ÖZEL ÖDÜLÜ: Adınıza özel kitap ayracınızı NK'ya uğradığınızda alabilirsiniz. Facebook üzerinde adınıza özel yayınlayacağımız teşekkürler kartını da kaptınız!

Tahmini varış süresi: Ekim 2015

Ödül 50 ve üzeri

10 Destekleyici

Limitsiz!

GİZEM AKSOY ile KONSER VAR! Eylül sonunda Nöbetçi Kütüphane'nin bahçesinde gerçekleşecek Gizem Aksoy kıonserine davetiye armağan ediyoruz! Kaçmaz :))

Tahmini varış süresi: Eylül 2015

Ödül 100 ve üzeri

25 Destekleyici

Limitli (Toplam: 200, Kalan:175 )

ÖĞRENCİLER İÇİN ÖZEL ÜYELİK: Yıl boyunca kitap ödünç alabileceğin, indirimli alışveriş yapabileceğin, etkinliklere ve atölye çalışmalarında sana özel fırsatlardan yararlanabileceğin NK Üye Kartı senin oluyor. NK'için özel olarak üretilen bir bardak da senin!

Tahmini varış süresi: Ekim 2015

Ödül 200 ve üzeri

13 Destekleyici

Limitsiz!

NK'YA ÜYE OLSANA! Yıl boyunca kitap ödünç alabileceğin, indirimli alışveriş yapabileceğin, etkinliklere ve atölye çalışmalarında sana özel fırsatlardan yararlanabileceğin NK Üye Kartı senin oluyor. NK'için özel olarak üretilen bardak, defter, bez çanta, kalemlik, kitap ve poster senin oluyor! Üyeler gece 02:00'ye kadar NK'dan yararlanabiliyor.

Tahmini varış süresi: Ekim 2015

Ödül 300 ve üzeri

3 Destekleyici

Limitli (Toplam: 20, Kalan:17 )

Yeni Başlayanlar İçin Sinema Atölyesi'ne katılım armağanı veriyoruz. Sinemayla dolu 12 hafta geçiriyoruz :)

Tahmini varış süresi: Kasım 2015

Ödül 500 ve üzeri

11 Destekleyici

Limitli (Toplam: 200, Kalan:189 )

NK Gece Okuru Üyeliği - Kütüphane'den 7/24 yararlanmak isteyenler için özel üyelik. Giriş kartınızla dilediğinizde NK'ya girip çıkabilirsiniz. Yıl boyunca kitap ödünç alabilir, indirimli alışveriş yapabilir, etkinliklere ve atölye çalışmalarında sana özel fırsatlardan yararlanabilirsin. NK'için özel olarak üretilen bardak, defter, bez çanta, kalemlik, kitap ve poster senin oluyor!

Tahmini varış süresi: Ekim 2015

Ödül 1000 ve üzeri

6 Destekleyici

Limitsiz!

ÖZEL GÜN VİDEO HEDiYESİ: Üye kartınızla birlikte dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz harika bir armağanınız var! NK'nın yaratıcı ekibi ile özel bir gününüzde sizin için video hazırlıyoruz. Doğumgünü, bebeğinizin dünyaya geldiği gün ya da düğünüz, elbette bir arkadaşınız için video da hediye edebilirsiniz.

Tahmini varış süresi: Ekim 2015

Ödül 1500 ve üzeri

2 Destekleyici

Limitsiz!

ÜYELİK & WEB SİTESİ ÖDÜLÜ: NK Üye kartı armağan ediyoruz ve senin için bir websitesi yapıyoruz! Yıl boyunca kitap ödünç alabilir, indirimli alışveriş yapabilir, etkinliklere ve atölye çalışmalarında sana özel fırsatlardan yararlanabilirsin.

Tahmini varış süresi: Ekim 2015

Ödül 1500 ve üzeri

0 Destekleyici

Limitli (Toplam: 50, Kalan:50 )

SINIRSIZ ETKİNLİK PAKETİ: Üye kartınla dilediğin zaman NK'yı kullanabilirsin ve yıl boyunca gerçekleşecek bütün etkinlik ve atölye çalışmalarına ücretsiz katılabilirsin! Kitap ödünç alabilir, indirimli alışveriş yapabilirsin! Daha ne olsun :))

Tahmini varış süresi: Ekim 2015

Ödül 2000 ve üzeri

7 Destekleyici

Limitsiz!

GECE OKURU ÜYELİĞİ & VİDEO: ve yıl boyunca atölye, etkinlik ve eğitimlerimize ücretsiz giriş hakkınız var! NK'dan geri kalmak istemeyen herkes için! NK'nın yaratıcı ekibi ile özel bir gününüzde sizin için video hazırlıyoruz. Doğumgünü, bebeğinizin dünyaya geldiği gün ya da düğünüz, elbette bir arkadaşınız için video da hediye edebilirsiniz.

Tahmini varış süresi: Ekim 2015

Ödül 3000 ve üzeri

2 Destekleyici

Limitsiz!

Destek Duvarı'na adınıza özel bir plaka yerleştiriyoruz. İki kişi için de üye kartınız hazır, biri sizin diğeri de sevdiğiniz birine hediye etmeniz için :))

Tahmini varış süresi: Kasım 2015

Ödül 5000 ve üzeri

6 Destekleyici

Limitli (Toplam: 20, Kalan:14 )

NK KURUCU ÜYE, GECE OKURU ÜYELİĞİ & VİDEO: NK'nın geleceğini birlikte konuşuyoruz ve kararları birlikte alıyoruz. Dilediğiniz 5 kişi için yıllık üyelik kartı armağanımız da var :) Yıl boyunca atölye, etkinlik ve eğitimlerimize ücretsiz giriş hakkınız var! NK'dan geri kalmak istemeyen herkes için :) NK'nın yaratıcı ekibi ile özel bir gününüzde sizin için video hazırlıyoruz. Doğum günü, bebeğinizin dünyaya geldiği gün ya da düğünüz, elbette bir arkadaşınız için video da hediye edebilirsiniz.

Tahmini varış süresi: Ekim 2015

Ödül 7500 ve üzeri

1 Destekleyici

Tükendi!

ÇOCUK KÜTÜPHANESİ ÖDÜLÜ: NK Çocuk Kütüphanesi'ne sizin adınızı veriyoruz :) 5 üye kartı, yıl boyunca etkinliklerimize ücretsiz katılım ve dilediğinizde istediğiniz yerde gerçekleştirmek üzere size özel sinema ve kişisel gelişim eğitimleri armağan ediyoruz.

Tahmini varış süresi: Kasım 2015

Ödül 10000 ve üzeri

1 Destekleyici

Tükendi!

NK KULLANIM HAKKI, NK KURUCU ÜYE, GECE OKURU ÜYELİĞİ & VİDEO: Sizin için NK içerisinde özel bir alan yapıyoruz. Toplantı masanız oluyor ve dilediğinizde grup çalışmalarınız için yıl içerisinde NK'yı kullanabiliyorsunuz. Çalışma saatlerinizi önceden söylemeniz yeterli :) NK'nın geleceğini birlikte konuşuyoruz ve kararları birlikte alıyoruz. Dilediğiniz 5 kişi için yıllık üyelik kartı armağanımız da var :) Yıl boyunca atölye, etkinlik ve eğitimlerimize ücretsiz giriş hakkınız var! NK'dan geri kalmak istemeyen herkes için :) NK'nın yaratıcı ekibi ile özel bir gününüzde sizin için video hazırlıyoruz. Doğum günü, bebeğinizin dünyaya geldiği gün ya da düğünüz, elbette bir arkadaşınız için video da hediye edebilirsiniz.

Tahmini varış süresi: Ekim 2015

Ödül 10000 ve üzeri

1 Destekleyici

Limitsiz!

SOSYAL MEDYA ÖZEL ÖDÜLÜ: Yıl boyunca firmanız için sosyal medya yönetimi yapıyoruz, dilediğiniz konuda en az 5 adet yaratıcı video hediye ediyoruz. Yıl boyunca kitap ödünç alabileceğin, indirimli alışveriş yapabileceğin, etkinliklere ve atölye çalışmalarında fırsatlardan yararlanabileceğin üye kartı senin oluyor. Senin armağanın olarak dilediğin bir başka okuru da üye yapıyoruz! :)

Tahmini varış süresi: Ekim 2015

Ödül 20000 ve üzeri

0 Destekleyici

Limitli (Toplam: 3, Kalan:3 )

NK SPONSOR ÖDÜLÜ, Yeni yapılan NK'nın vitrininde sponsor olarak desteğinizi tüm okurlara duyuruyoruz. Dilediğiniz 10 kişi için yıllık üyelik kartı armağan ediyoruz. Siz ve sevdiğiniz iki kişiye yıl boyunca atölye, etkinlik ve eğitimlerimize ücretsiz giriş armağan ediyoruz. NK'nın yaratıcı ekibi ile özel bir gününüzde sizin için video hazırlıyoruz. Doğum günü, bebeğinizin dünyaya geldiği gün ya da düğünüz, elbette bir arkadaşınız için video da hediye edebilirsiniz.

Tahmini varış süresi: Ekim 2015

Devam edebilmek için lütfen giriş yapınız


Şifremi Unuttum

Kullanıcı:
Şifre:

Üzgünüz, proje süresi dolmuştur.


Üzgünüz, öncelikle aktivasyon işlemini tamamlamalısınız.


Nöbetçi Kütüphane

Nöbetçi Kütüphane, yeni nesil sosyal kütüphane olarak katılım odaklı ve gece açık bir kütüphanedir.

" Nöbetçi Kütüphane - 2015 " isimli proje ile ilgili soru sorun

Alıcı: Nöbetçi Kütüphane

" Nöbetçi Kütüphane - 2015 " isimli proje ile ilgili soru sorun

Alıcı: Nöbetçi Kütüphane

"Nöbetçi Kütüphane - 2015" isimli proje hakkında söyleyeceklerim var!

Eklemek istedikleriniz...

Projemi başka bir yere yükle

Video Ön İzleme (Gerçek boyut değildir)

Özel Boyut x

Kutu Ön İzleme

Şehrin merkezinde yeni bir Nöbetçi Kütüphane açıyoruz.

Adana

FONLAMA BAŞARILI
%109 Desteklendi
109.300 TL Fona Ulaştı
Sonlandı