Mutlu Girişim: Eşya Kütüphanesi

Proje Yaratıcısı : Aysu Erdoğdu

Şehir: İstanbul, Kategori: Teknoloji & Tasarım

Bu proje başarılı bir şekilde fonlandı!
Proje Başlangıç Tarihi : 05 Ocak 2014
Proje Son Tarihi : 04 Şubat 2014

Eşya Kütüphanesi ödünç alıp vermeyi kolaylaştıran bir sosyal girişimdir.

Kasım 2012’de başlayan girişimimizi bir seneden fazla süredir mutlulukla geliştiriyoruz. The Happy Startup School ise girişimcilere özel bir okul, bizim en sevdiğimiz girişimcilik akımı da diyebiliriz. Aralık sonunda The Happy Startup School’un ilk düzenli öğrencilerinden birisi olarak seçildik, tüm dünyadan seçilen 10 girişimin arasında girdik. Şimdi 2014’te başlayacak eğitime ve çeşitli kaynaklara erişebilmek için yardımını istiyoruz.
Eşya Kütüphanesi ödünç alıp vermeyi kolaylaştıran bir platform ve paylaşım kültürü etrafında oluşturulmuş bir topluluk. Online platformumuz, ödünç vermek istediğiniz eşyaları listelemenize ve ihtiyacınız olan bir eşyanın çevrenizde kimde olduğunu bulmanıza yardımcı olur. Biz, eşyalara değil ilişkilere sahip olmamız gerektiğini düşünüyoruz. Eşyaların değerinin paylaştıkça arttığına ve paylaşım kültürünü yeniden hatırlayan insanların zenginleştiğine inanıyoruz.

Kendin keşfetmek istersen: http://esyakutuphanesi.com/

Referanslarımız

“Eşya Kütüphanesi ile hayatıma mobilken olaylardan seri şekilde haberdar olabilme lüksü girdi. Yaklaşık 15 gündür Antalyada’yım ve Türk milletinin uyanışına Eşya Kütüphanesi sayesinde ödünç aldığım netbook sayesinde ucundan kıyısından katilabiliyorum. Teşekkürler Eşya Kütüphanesi! İyi ki varsınız.” - bir kullanıcı


The Happy Startup School, yani Türkçe adıyla Mutlu Girişim Okulu, yeni nesil girişimcilerin hayallerini gerçekleştirmelerine yardım eden bir girişim okulu. İnsanları her şeyin önüne koyan ve başarıyı mutlulukla ölçen girişimcilerin okulu. Mutlu ekiplerin, hikaye anlatıcılığının ve müşteri deneyiminin ufka doğru ilerlemede önemli rol oynadığına inanıyorlar. Biz de bu yönleriyle onları çok seviyoruz ve kuruluşlarından bu yana takip ediyoruz.

Bu okuldan çıkan girişimcilik kanvasını görmek için: 
http://esyakutuphanesi.com/karsinizda-mutlu-girisim-kanvasi/

Kendin keşfetmek istersen: 
http://www.thehappystartupschool.com/Harika ödüller var ve sana özel avatar da! Örneği de işte burada :)
Kabul edildiğimiz online toplulukla ihtiyacımız olan pek çok farklı desteğe ulaşacağız:Bu desteğin bedeli ise aylık £33 yani yaklaşık 120TL. Eşya Kütüphanesi olarak finansal durumumuz netleşene kadar, yaklaşık 6 aylık desteğini istiyoruz. Kesintiler ve ödül maaliyetlerini çıktıktan sonra geriye kalan tutar eğitim için gerekli olan miktarı karşılıyor.

Her şey için teşekkürler!

Sık Sorulan Sorular

Destekleyen

22

Toplanan Fon

1.865

Fon Hedefi 1.000

BAŞARILI

Proje Yaratıcısı:
Aysu Erdoğdu

Yalova, TÜRKİYE

Mesaj Gönder

Fonlabeni'de ilk projesi (22 destekleyeni var).

Aysu Erdoğdu

Web Sitesi: http://esyakutuphanesi.com/

Meraklısına Biyografi

Devam edebilmek için lütfen giriş yapınız


Şifremi Unuttum

Kullanıcı:
Şifre:

Üzgünüz, proje süresi dolmuştur.


Üzgünüz, öncelikle aktivasyon işlemini tamamlamalısınız.


Aysu Erdoğdu

Yalova, Türkiye

2006 yılında ODTÜ Elektronik ve Elektronik Mühendisliği’nden mezun olmuştur. Mezun olduğu bölümde yüksek lisans yaparken, aynı zamanda Havelsan’da Yazılım Test Mühendisi olarak çalışmıştır. 2011 yılında Belçika’da Vlerick Business School’da, sosyal girişimcilikle tanışmasını sağlayan Genel Yönetim yüksek lisansını tamamlamıştır. 10 yılı aşkın süredir gönüllü ve artık profesyonel olarak sivil toplumun içinde yer almaktadır. Şu anda Eşya Kütüphanesi'ni geliştirmekte, ve bu vesileyle teknolojinin sivil toplumda kullanılması konusunda uzmanlaşmaktadır. Okuyup öğrenmeyi çok sever, resmi olarak çok okumuştur, gayri-resmi olarak okumaya devam etmektedir. En sevdiği sözler: "Neden olmasın?", "Hayırlısı", "Öğrenmenin yaşı yok."

" Mutlu Girişim: Eşya Kütüphanesi " isimli proje ile ilgili soru sorun

Alıcı: Aysu Erdoğdu

" Mutlu Girişim: Eşya Kütüphanesi " isimli proje ile ilgili soru sorun

Alıcı: Aysu Erdoğdu

"Mutlu Girişim: Eşya Kütüphanesi" isimli proje hakkında söyleyeceklerim var!

Eklemek istedikleriniz...

Projemi başka bir yere yükle

Video Ön İzleme (Gerçek boyut değildir)

Özel Boyut x

Kutu Ön İzleme

Eşya Kütüphanesi ödünç alıp vermeyi kolaylaştıran bir sosyal girişimdir.

İstanbul

FONLAMA BAŞARILI
%186 Desteklendi
1.865 TL Fona Ulaştı
Sonlandı