Korsana Hayır

Proje Yaratıcısı : Mert Altay

Şehir: Adana, Kategori: Film & Video

Bu proje başarılı bir şekilde fonlandı!
Proje Başlangıç Tarihi : 24 Kasım 2013
Proje Son Tarihi : 25 Aralık 2013

Gelin sanatta korsana birlikte hayır diyelim.

Merhabalar ben Mert Altay, bildiğiniz gibi korsan kullanım çok yaygın bir durum işte bu yüzden bu sayfanın korsan olmadığını anlamak için FonlaBeni.com adresi üzerinden bağlandığınıza emin olun veya facebook sayfamdan korsan kullanıcı olmadığımı anlayabilrsin. https://www.facebook.com/mertaltayy

FİLM EKİBİ HAKKINDA

Korsana karşı bir film çekerken samimi ve içten bir ekiple çalışmak istediğimden arkadaşlarımı ekibe dahil ettim. Müzisyen olan da var, fotoğraçılık ile ilgili olan da. Ortaya sanatsal bir üretim çıkarmak için farklı disiplinlerden gelen arkadaşlarla çalışmak önemli. Biz de ekip oluştururken farklı yetenekleri olan insanları ekibe dahil etmeye çalışıyoruz.

İLETİŞİM FAKÜLTESİ MACERASI

Doğrusunu söylemek gerekirse aslında benim hedefim iletişim fakültesinde okumak değildi ama öyle bir düşüncem de vardı tabii ki. Gastronomi okumak istiyordum çok küçük bir puanla kaçırdıktan sonra iletişim fakültesini tercih ettim ve hiç pişman değilim. Sinema, fotoğraf tamamen kendi dünyalarında özgün ve çekiciler, bu özgünlüğünde devam edebilmesi için böyle bir proje yapmak istiyorum. Film izlemeyi sevenler daha önce bu videoyu birçok kez izlemiştir :) Başarılı bir örnek olduğu için paylaşıyorum. Bakalım biz nasıl bir iş çıkaracağız?

YAPIM SÜRECİ

Ekip ile 2 ya da daha fazla senaryo üzerinde çalışıyoruz, zor bi süreç gerçekten her kafadan farklı bir ses çıkıyor diyebilirim.. :) Önemli olan en kısa sürede izleyiciye doğru bilgiyi verecek en iyi senaryoları seçmek olduğundan seçim süreci daha da zor. Aradığımız şey doğru slogan! En az çekilecek film kadar önemli vurucu ve etkili olmalı, sloganı duyanlar korsanın nelere mâlolacağını anlamalı, sanat üzerinde ne gibi kısıtlamalar getirdiğini anlamalı. Şöyle planlıyoruz; Korsanın emek hırsızlığı olduğunu engellenmesi gerektiğini vurgulayacak bir slogan düşünüyoruz.

Sloganı bulduktan sonra senaryodaki son değiştirmelerle birlikte çekim aşamasına geçeceğiz. Bize Ohhh dedirtecek aşama bu çünkü sahada çok eğleneceğimizi düşünüyoruz özellikle makyaj kısmı çok eğlenceli olacak.. Çekimler bittikten sonra da kurgu salonu kiralayacağız saatlik 50-75 TL arası diye konuştuk şimdilik, biraz daha pazarlık yaparız tabii ee nede olsa öğrenciyiz.. :)  En sonundada sizlerle paylaşma aşaması var! Emeğimizin karşılıklarını sizin beğenilerinizle almayı planlıyoruz :)

DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM

Film, halkın korsanın sanat üzerinde gerçek etkilerini görebilmesi ve bu konu hakkında gerçek bilince ulaşmasıdır. Bu projeyi sanata saygısı olan ve sanatın gerçek anlamda bağımsız olması gerektiğini düşünen sanatseverlerin Fonlamasını bekliyorum... Projenin gerçekleşebilmesi için Fonlarınıza ihtiyacım var.. Şimdiden çok teşekkür ederim

Sık Sorulan Sorular

Devam edebilmek için lütfen giriş yapınız


Şifremi Unuttum

Kullanıcı:
Şifre:

Üzgünüz, proje süresi dolmuştur.


Üzgünüz, öncelikle aktivasyon işlemini tamamlamalısınız.


" Korsana Hayır " isimli proje ile ilgili soru sorun

Alıcı: Mert Altay

" Korsana Hayır " isimli proje ile ilgili soru sorun

Alıcı: Mert Altay

"Korsana Hayır" isimli proje hakkında söyleyeceklerim var!

Eklemek istedikleriniz...

Projemi başka bir yere yükle

Video Ön İzleme (Gerçek boyut değildir)

Özel Boyut x

Kutu Ön İzleme

Gelin sanatta korsana birlikte hayır diyelim.

Adana

FONLAMA BAŞARILI
%102 Desteklendi
255 TL Fona Ulaştı
Sonlandı