2. Uluslararası Adana Tango Festivali

Proje Yaratıcısı : Burcu Doruk

Şehir: Adana, Kategori: Diğer

Fonlanamadı! Bu proje yeterli fon sağlayamadı!
Proje Başlangıç Tarihi : 06 Ağustos 2013
Proje Son Tarihi : 01 Ekim 2013

Adana'da şehrin farklı mekanlarında gerçekleşecek bir tango festivali

II. Uluslararası Adana Tango Festivali

Casa Dela Danza Dans Okulu olarak 3-6 Ekim 2013 tarihlerinde Adana'da gerçekleşecek II. Uluslararası Adana Tango Festivali ile sonbahara merhaba diyoruz. Tango severlerin harika vakit geçireceği ve şehrin farklı mekanlarının tango severler için yeniden tasarlanacağı bu renkli festivalin ikincisini yapıyor olmanın da mutluluğunu yaşıyoruz.

DÜNYACA ÜNLÜ DANSÇILAR

Tango festivaline sayıları hiç de azımsanmayacak ölçüde olan tango severler katılacak. Adana ve çevre illlerde yaşayan tango dansçılarınınn yanı sıra dünyanın önemli tango dansçılarını da festivalde misafir ediyoruz. İlk festivalde Demian Garcia & Fatima Vitale tango severler için unutulmaz dans gösterilerine imza atmışlardı. Bu yıl da sürpriz isimlerle festivalde muhteşem gösteriler sizleri bekliyor :)

Adana Kız Lisesi'nde gerçekleşen gösteriden:

NEDEN TANGO FESTİVALİ YAPIYORUZ?

Yıldızlara ulaşmanın en kolay yoludur Tango. Dans değil, sanki bir süreç; sevmek, terk etmek, ağlamak, kavuşmak aynı anda... Ya başka bir ifadeyle uyumuhn, hüznün, aşkın ve tutkunun resmini çizebilirsiniz. Bir anda gözler fıraçalarınız, duygular boyalarınız olur artık...

Akdeniz iklim kuşağının en belirgin hislerini taşıyan Adana'mızda bu duyguların en çok hissedildiği şehirlerimizden biridir ve işte bu nedenşe Tango ile Adana'nın birebir örtüştüğünü düşünüyoruz. Okullar, eğitmenler, gönüllüler, tam anlamıyla duyguların en sıcak ve en hırçın yaşandığı Adana ile Tango'yu buluşturma çabası içinde yoğun bir çalışma içerisindeyiz.ÖDÜLLER 

Projemize destek olan herkese harika armağanlarımız var. Festival hatırası olarak keyifle kullanacğınız festivale özel üretilen bileklikler ve tişörtler sizlerin olabilir. Festivale katılacak dünyaca ünlü dansçılar ile hatıra fotoğraf çektirebileceksiniz. Eğer dans eğitimi almak istiyorsanız destek olmak için en doğru projedesiniz demektir. Ödüller arasında Casa Dela Danza Dans Okulun'dan dans eğitimi de var :) II. Uluslararası Adana Tango Festivali'ne destek olmanın gururunu da yaşayacağınızı ve bu festivalin sizin desteklkerinizle gerçekleştiği duygusunun vereceği mutluluğu da unutmayın!

ETKİNLİK PROGRAMI 

Etknlik prgramı farklılıklar gösterebilir fakat muhtemel festival programının aşağıdaki gibi olmasını umuyoruz :) Program değişikliğiyle ilgili her türlü bilgiyi, proje sayfamızın güncellemeler sekmesinde paylaşacağız.

 

Geçtiğimiz yıl gerçekleşen tango gösterilerinden kısa kısa bölümleri aşağıda izleyebilirsiniz...

14 - 20 Şubat arası düzenlenen 1. Uluslararası Adana Tango Haftası' nda' Casa De La Danza - Dans Evi dünyaca ünlü Maestrolar " Demian Garcia & Fatima Vitale " 'yi konuk ettiler. Muhteşem gecede dünyaca ünlü maestro ve DJ " Utku Küley " 'in müzikleri eşliğinde tango severler dans, müzik ve muhteşem atmosferle doyumsuz bir gece yaşadılar.

Demian Garcia & Fatima Vitale tarafından gerçekleştirilen bir başka gösteri:

18 - 19 Mayıs 2013 - Casa De La Danza - Dans Evi, Adana' nın ilk Sokak Milongasını(Tango Gecesini) ŞİNASİ EFENDİ CADDESİ' nde düzenledi. Katılımın çok yüksek olduğu geceye Ankara' dan Türkiye' nin tanınmış Tango Maestrolarından MURAT GÜRMEN ve AYŞE KARAOĞLU gösterileriyle destek verdiler.

MURAT GÜRMEN ve AYŞE KARAOĞLU'ndan keyifle izleyeceğiniz bir başka Tango gösterisi:

Geçtiğimiz yıl gerçekleşen festival basında da geniş bir yer bulmuştu. 

DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ
Casa Dela Danza - Dans Evi olarak II. Uluslararası Adana Tango Festivali için desteklerinizi bekliyoruz :) Yaşamınızdan dansın ve tutkunun hiç eksik olmaması dileğiyle.

Sık Sorulan Sorular

Destekleyen

4

Toplanan Fon

210

Fon Hedefi 4.000

BAŞARISIZ

Proje Yaratıcısı:
Burcu Doruk

Adana, TÜRKİYE

Mesaj Gönder

Fonlabeni'de ilk projesi (4 destekleyeni var).

Burcu Doruk

Web Sitesi: www.dansevim.com

Meraklısına Biyografi

Ödül 10 ve üzeri

1 Destekleyici

Limitsiz!

2. Uluslararası Adana Tango Festivali'ne verdiğiniz destek için size özel bir teşekkür maili gönderiyoruz.

Tahmini varış süresi: Ekim 2013

Ödül 25 ve üzeri

1 Destekleyici

Limitsiz!

Desteğinizden dolayı size özel bir teşekkür maili gönderiyor ve 2 adet festival için özel olarak üretilen bilekliklerden armağan ediyoruz.

Tahmini varış süresi: Ekim 2013

Ödül 50 ve üzeri

0 Destekleyici

Limitsiz!

2. Uluslararası Adana Tango Festivali gecelerinden birine katılabilmeniz için davetiye veriyoruz ve geceye katılan ünlü dansçılarla hatıra fotoğrafınızı çekip mail olarak size gönderiyoruz.

Tahmini varış süresi: Ekim 2013

Ödül 75 ve üzeri

0 Destekleyici

Limitsiz!

Festival gecelerinden birine katılabileceğiniz davetiye ve geceye katılan sanatçıların imzaladığı festival afişini ve hatıra fotoğrafı çekimini armağan ediyoruz.

Tahmini varış süresi: Ekim 2013

Ödül 100 ve üzeri

0 Destekleyici

Limitsiz!

Festival gecelerinden birine katılabileceğiniz tek kişilik davetiye, festival için özel olarak üretilecek tişörtlerden bir, yine festivale özel üretilen bilekliklerden iki adet armağan ediyoruz.

Tahmini varış süresi: Ekim 2013

Ödül 150 ve üzeri

0 Destekleyici

Limitsiz!

Festival gecelerinden birine tek kişilik davetiye, Casa De La Danza'dan bir aylık Tango eğitimi ve tango ayakkabılarınız için özel yapım bir çanta armağan ediyoruz.

Tahmini varış süresi: Ekim 2013

Ödül 200 ve üzeri

0 Destekleyici

Limitsiz!

Festival gecelerinden birine iki kişilik davetiye, DJ Ali Işıklı ile Müzikalite ve Tango DJ'liği eğitimine katılım hakkı ve Alı Işıklı imzalı Milonga CD'si armağan ediyoruz.

Tahmini varış süresi: Ekim 2013

Ödül 250 ve üzeri

1 Destekleyici

Limitsiz!

Festival gecelerinden ikisi için iki kişilik davetiye ve Casa De La Danza'dan bir aylık Tango dersi hediye ediyoruz. Bu ödülü seçen ilk şanslı kişiye Arjantin'den özel olarak getirilen sürpriz bir hediyemiz de var :)

Tahmini varış süresi: Ekim 2013

Ödül 500 ve üzeri

0 Destekleyici

Limitli (Toplam: 2, Kalan:2 )

Festival gecelerinin tamamına katılabileceğini iki kişilik davetiye, geceye katılan ünlü dansçılarla hatıra fotoğrafı, festival ekibi ve sanatçıların imzaladığı bir afiş, logolu ayakkabı çantası ve dünyaca ünlü tango sanatçılarının alçıdan alınma ayak izlerini hediye ediyoruz.

Tahmini varış süresi: Ekim 2013

Devam edebilmek için lütfen giriş yapınız


Şifremi Unuttum

Kullanıcı:
Şifre:

Üzgünüz, proje süresi dolmuştur.


Üzgünüz, öncelikle aktivasyon işlemini tamamlamalısınız.


Burcu Doruk

Adana, Türkiye

Casa De La Danza, 2011 yılı Ekim ayında Burcu DORUK ve Hasan ÖREN tarafından kuruldu. İkili dansa 2006 yılında sosyal dansçı olarak başlayan 2008 yılında Profesyonel olarak yapmaya karar vererek Ankara Shine Dans Kulübün'de alanında uzman Türkiye'nin sayılı hocalarından olan Bahadır KOCABIYIK, Günce YÖNEY, Murat GÜRMEN ve Mine AKKOYUN' dan Uluslararası Sportif Latin, Standart Danslar ve Arjantin Tango antrenörlük eğitimi aldılar. Türkiye Dans Federasyonu' nun açtığı 1. Kademe Antrenörlük Seminerine katılarak iyi derecelerle Burcu DORUK Uluslararası Sportif Latin Dansları, Hasan ÖREN ise Arjantin Tango Antrenörlük Belgelerini almışlardır. Ayrıca Burcu DORUK Adana' da aktif olarak gerçekleştiren ilk ve tek Uluslararası Sportif Latin Dansları Antrenörüdür. Burcu DORUK, Arjantin' e giderek Buenos Aires' te dünyaca ünlü eğitmenlerden ders alarak Arjantin Tango Eğitimine devam etmiştir. Eğitim aldıkları eğitmenleri Adana'da bir ilke imza atarak düzenledikleri ADANA TANGO FESTİVALİ kapsamında Adana' da ağırlayarak tüm tango sevenlere ve öğrencilerine eğitim alma olanağı sağlamaya devam etmektedirler.

" 2. Uluslararası Adana Tango Festivali " isimli proje ile ilgili soru sorun

Alıcı: Burcu Doruk

" 2. Uluslararası Adana Tango Festivali " isimli proje ile ilgili soru sorun

Alıcı: Burcu Doruk

"2. Uluslararası Adana Tango Festivali " isimli proje hakkında söyleyeceklerim var!

Eklemek istedikleriniz...

Projemi başka bir yere yükle

Video Ön İzleme (Gerçek boyut değildir)

Özel Boyut x

Kutu Ön İzleme

Adana'da şehrin farklı mekanlarında gerçekleşecek bir tango festivali

Adana

%5 Desteklendi
210 TL Fona Ulaştı
Sonlandı