Gizlilik Politikası

FonlaBeni.com Gizlilik Politikası
Kişisel haklarınıza saygı gösteririz ve bu konuda asla politika yapmayız. İsiminizi ya da kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayız. Ödeme ile ilgili bilgilerinizi anlaşmalı olduğumuz kurum dışında kimse görmez. Kredi kartı numaranız bizimle dahi paylaşılmaz.

 

E-Posta
Sizinle ancak siz de isterseniz iletişim kurarız. Kişisel bildirimlerinizle ilgili e-posta yollarız ve elimizden geldiğince bu e-postaları en az seviyede tutarız. Size iletilen mesajların ve dahil olduğunuz projelerle ilgil güncellemelerin yer aldığı belirli bildirimler istemeniz halinde sizlere ulaşır.İnternet servis sağlayıcılarından gelen, sizin içinde önemli olabilecek bazı duyuruları gerektiğinde paylaşırız fakat bu nadiren olur.Proje yaratıcıları destekleyicilerinin  e-posta adres bilgilerini, proje başarılı olduktan sonra ancak ve ancak isterlerse edinebilirler.

 

Gönüllü Açıklama
Herkesin görebileceği alanlarda gönüllü olarak paylaştığınız kişisel bilgiler ya da içerikler kolaylıkla ulaşılır hale gelir ve diğer kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Bu nedenle herkesin ulaşabileceği alanlarda daha dikkatli davranmalı ve kişisel bilgilerinizi paylaşmadan önce biraz daha düşünmelisiniz.

 

Proje Yaratıcıları
FonlaBeni Proje Yaratıcıları, Kullanıcı Sözleşmesi ile diğer kullanıcıların kişisel bilgilerini istismar etmeyecekleri konusunda hemfikir olurlar.Kötüye kullanmak, kişisel bir bilgiyi herhangi bir amaç için proje yaratıcılarının proje sayfalarında açıkça belirtmek,  bir ürün ya da hizmetin dağıtımıyla ilgisi olmayan içerikleri yine proje yaratıcılarının proje sayfalarında paylaşmak olarak tanımlanabilir. FonlaBeni’de proje yaratıcıları, kullanıcıların kredi kartı bilgilerine asla erişemezler.

 

Gizlilik Prensipleri
FonlaBeni Gizlilik Poltikası’nı güncelleme hakkını saklı tutar. Güncellemeler hesabınıza kayıtlı e-posta adresinize gönderilir ya da herkese açık olarak intertnet sitemizde paylaşılır.Hukuki bir sorun olmadıkça ve haklarımızı koruyacağına inanmadığımız sürece kişisel bilgilerinizi asla paylaşmayacağımızı garanti ederiz. Yasalara aykırı davranmadığınız sürece bizden kimseye bilgi sızmaz. FonlaBeni ile paylaştığınız kişisel bilgileri değiştirmek ya da silmek isterseniz, giriş yaptıktan sonra profilinizi güncelleyebilirsiniz. Henüz 18 yaşın altında olan yaratıcı insanların kendi başlarına FonlaBeni kullanmalarına izin verilmez. Biraz daha büyüdükten sonra projelerini yayınlamayı deneyebilirler. Şimdilik burada yer alan hükümler kendilerini bağlamaz.

 

Sorular
Sormak istediğiniz bir şey olursa diye asla kontrol etmediğimiz bir e-posta adresimiz var. Milyonlarca soru kaderine terkedilmiş bir şekilde kendilerine bir yenisinin daha eklenmesini bekliyor, durma sen de bir yenisini ekle bakalım. Soranın bir yüzü demişler: proje@fonlabeni.com